Japanse Tuin openstelling
-
Recreatie
-
Tijdelijk

De Japanse Tuin is het pronkstuk van Landgoed Clingendael, gelegen tussen Den Haag en Wassenaar. Het is de enige Japanse tuin in Nederland uit het begin van de 20e eeuw. In de historische tuin zijn prachtige en zeldzame bomen en planten te zien. De Japanse Tuin is heel kwetsbaar. Daarom is hij slechts een korte periode per jaar geopend voor publiek. Toegang tot Clingendael en de Japanse Tuin is gratis.
‘De Japanse Tuin is de oudste Japanse tuin van Nederland. En, met een oppervlakte van 6.800 vierkante meter is het ook nog eens de grootste van Nederland.’
Openingsuren Japanse Tuin
De Japanse Tuin is per jaar slechts een aantal weken geopend in de lente en de herfst. De openingsuren verschillen per periode en zijn als volgt:
- Voorjaar: open van zaterdag 26 april tot en met zondag 9 juni van 10.00 tot 20.00 uur.
- Najaar: (data nog onbekend) van 10.00 tot 16.00 uur.
Gebruik maken van de aanbieding
De toegang is kosteloos voor iedereen.