Mahjongclub Haagse Kringen
-
Denksport
-
50% korting

Mahjong is fascinerend en intrigerend!
Dit van oorsprong Chinese spel werd zo’n 100 jaar geleden geïntroduceerd in Nederland. Mahjong is een serieus spel van strategie en kans.
Hersentraining
Mahjong daagt je brein uit en houdt je geheugen fris en lenig. Je speelt het spel met drie tegenstanders aan een tafel. Wij organiseren wekelijks speelavonden voor de leden. Onze speelavonden zijn ontspannen en gezellig.
Toernooien
Bij onze club spelen wij volgens de zogenaamde Mahjong Competitie Regels (ook wel bekend als MCR of Chinese Official). Wij spelen voornamelijk recreatief maar er zijn steeds meer leden die meer ambitie hebben en regelmatig deelnemen aan nationale toernooien.
Cursus
Ben je nog niet bekend met het Mahjongspel? Dan kun je bij ons een cursus volgen!
Gebruik maken van de aanbieding
Wanneer u lid wilt worden of een cursus wilt volgen geeft u bij de registratie aan of u gebruik wilt maken van de Ooievaarspas. De organisatie zal dan contact met u opnemen.