Muziekmatch: Leer piano spelen, gitaar spelen, drummen en zingen!
-
Muziek
-
Tijdelijk
-
50% en/of 100% korting

Er zijn zoveel leuke muziekinstrumenten: piano, gitaar, drums en zang. In de les Muziekmatch van Muziekschool Rijswijk probeer je alles uit en vinden we samen jouw favoriete instrument.
Muzikale huiskamer
In een huiskamersfeer vind je alle instrumenten opgesteld, klaar om op te spelen. In een groepje van maximaal 6 leerlingen heb je elke week een uur les en ontdek je alle instrumenten. Je oefent en speelt samen liedjes die jij leuk vindt onder begeleiding van één van onze docenten. Zo leer je veel over muziek en kan je al snel een liedje spelen.
Over de les
Muziekmatch duurt een half jaar, je hebt 18 lessen. Elke week heb je les op een vast tijdstip van je vaste docent. Je leert de basis van de verschillende instrumenten en aan het einde vorm je met je groep een band en leer je samen een liedje spelen.
Muziekmatch start in de eerste week na de zomervakantie en in de eerste week van februari. Je kunt je het hele jaar aanmelden voor het volgende seizoen. Je krijgt voor de start van het seizoen een uitnodiging voor je kennismakingsles.
Live optreden
Het lied wat je samen met je groep hebt geleerd ga je op het podium spelen op ons live evenement Muziekschool Rijswijk Live! Dit is elk jaar in december en in juli.
Gebruik maken van de aanbieding
Vraag je gratis proefles aan via https://www.muziekschoolrijswijk.com/boek-je-gratis-proefles. Na de proefles kun je je inschrijven.