Direct naar content

Van alle dansen thuis!

  • Dans
  • 50% en/of 100% korting

Voor kinderen en volwassenen

Wat begon als een balletschool, is inmiddels uitgegroeid tot een allround dansschool. Geen beweging is te gek en geen dansstijl te hoog gegrepen. Vanaf 4 jaar, voor jongens en meisjes en ook voor volwassenen.

Wij houden van dans

Dus of je nou houdt van klassieke dans, modern, hiphop of breakdance; bij Dance Studio Natya kun je alle dansstijlen leren. Als je maar van dans houdt, enthousiast bent en zin hebt om te leren. Want dansen is leuk en ontspannend.

Je kunt kiezen!

Ben jij binnenkort te zien in bijvoorbeeld de beginnersklas klassiek ballet, de intermediate jazz, de zumba, de pilates, de streetdance of breakdance? Of doe je liever met jouw kind mee aan de ouder-kind dans?

Misschien vind je dit ook leuk

  •  
    • Latin Souldance

    Dansen in de buitenlucht

    Dansen in de Buitenlucht vindt plaats op de genoemde zaterdagen van 11:00 tot 12:00 uur…

  •  
    • Laaktheater

    De Dutch Don’t Dance (DDDD)

    Een gevarieerde en afwisselende dansvoorstelling met als thema: film! Het vervolg op het succesvolle Jubilee…

  •  
    • Kinderdansstudio Kirsten de Boer

    Kleuterdans, Klassiek Ballet, Modern, Modern/Jazz

    Kwaliteit, plezier en aandacht voor het kind zijn het belangrijkst bij Kinderdansstudio Kirsten de Boer….

Laatst bekeken aanbiedingen