Direct naar content

Varen met de Ooievaart

  • Recreatie
  • 50% korting

Rondvaart Den Haag

Tijdens een rondvaart door het centrum van Den Haag krijg je een uniek beeld van de stad te zien. Den Haag is bekend als de stad van de koning en koningin, het politieke centrum en de vele internationale organisaties. Een gids vertelt je tijdens de vaart allerlei leuke wetenswaardigheden.

Vaart naar Delft

Van mei tot en met oktober vaart de Vlietvaart naar Delft. We vertrekken vanaf de haven aan de Bierkade in Den Haag voor een boottocht naar de stad van de Oranjes, Vermeer en Delfts Blauw.

Gebruik maken van de aanbieding

Neem de Ooievaarspas mee wanneer je gebruik wilt maken van deze aanbieding (scannen ervan is noodzakelijk!). Dit kan alleen aan onze balie aan de Bierkade in Den Haag.

Misschien vind je dit ook leuk

  •  
    • Optisport Rijswijk

    Vier de zomer met een spetterend feest in het zwembad!

    Vier het begin van de zomervakantie tijdens de Tropische Zwemdisco! Op zaterdag 12 juli verandert het…

  •  
    • Do Delft

    Stadswandeling Delft; ontdek de stad van oranje & blauw!

    Winter, lente, zomer of herfst. Delft verrast het hele jaar door! De stadswandelingen van Do DELFT zijn informatief,…

  •  
    • Do Delft

    Steptocht door Delft

    Wim Sonneveld zong het al… “Op de step, op de step, ik ben zo blij dat…

Laatst bekeken aanbiedingen